Układanie płytek Remonty łazienek Sklep


tel. +48 603 195 427

Prace malarskie

Podczas wykonywania prac malarskich korzystamy z wszystkich dostępnych aktualnie technik malowania. Realizujemy zarówno zlecenia wielkopowierzchniowe jak i drobne.

Prace malarskie

Doradzamy Państwu przy wyborze odpowiedniego rodzaju farby, w zależności od: przeznaczenia pomieszczenia, jakości krycia, ścieralności powłoki malarskiej, paro-przepuszczalności, elastyczności czy walorów zdrowotnych i ekologicznych. Pomagamy także w doborze kolorystyki, opierając się na wzornikach NCS czy RAL lub też szukając właściwych barw w kolekcjach gotowych kolorów ww. producentów. Podczas pomocy przy „ubieraniu” wnętrz w kolory kierujemy się rodzajem pomieszczenia, jego przeznaczeniem czy nasłonecznieniem. W razie konieczności możemy również polecić projektanta wnętrz, który zajmie się pełną aranżacją, bądź tylko dobierze odpowiednią kolorystykę.

Zwracamy szczególną uwagę na staranność wykonania usługi i czystość pomieszczeń po jej wykonaniu. Zabezpieczamy taśmą malarską i odpowiednimi foliami podłogi, meble, listwy przyścienne, parapety i okna oraz wszystkie elementy styczne z powierzchniami. Demontujemy lub foliujemy lampy, odkręcamy oprawki włączników, gniazd itd.